Habent sua fata libelli

nauki pomocnicze, opracowania przekrojowe




Tytuł, opis [+] Okładka Ilość Cena

10000 lat Biskupina i okolic, Zdzisław Rajewski

Książka ma na celu popularne przedstawienie dziejów Biskupina i jego okolicy od końca epoki kamiennej starszej do XV wieku. Uwzględnia ona również...
10000 lat Biskupina i okolic, Zdzisław Rajewski 1 13.80 PLN

Do koszyka:

20 prezydentów Francji, Henryk Kurta

Seria "Wszystko o..." Stan: średni, niewielkie zabrudzenia i przetarcia okładki i grzbietu, niewielkie zabrudzenia brzegu bloku kartek, rozklejenie...
20 prezydentów Francji, Henryk Kurta 2 5.80 PLN

Do koszyka:

5 wieków tajnej wojny. Z historii wywiadu, Jefim Czerniak

Stan: dobry, oprawa introligatorska Iskry, 1971 ISBN: brak str. 340 15x21,5 cm oprawa twarda
5 wieków tajnej wojny. Z historii wywiadu, Jefim Czerniak 1 12.90 PLN

Do koszyka:

500 zagadek historycznych, Janina Bieniarzówna

Stan: średni, zagięcia okładki, pofałdowania bloku Wiedza Powszechna, 1960 ISBN: brak str. 164 11x18,5 cm oprawa broszurowa
500 zagadek historycznych, Janina Bieniarzówna 1 9.90 PLN

Do koszyka:

500 zagadek historycznych, Janina Bieniarzówna

Stan: średni, przybrudzenia i zagięcia okładki, przybrudzenia brzegów bloku, na stronach przedtytułowej i tytułowej pieczątki właścicielskie Wiedza...
500 zagadek historycznych, Janina Bieniarzówna 1 8.40 PLN

Do koszyka:

Ambicje, rachuby, rzeczywistość. Wolnomularstwo w Europie...

Ambicje, rachuby, rzeczywistość. Wolnomularstwo w Europie Środkowo-Wschodniej 1905-1928, Ludwik Hass Stan: średni, przybrudzenia i przetarcia...
Ambicje, rachuby, rzeczywistość. Wolnomularstwo w Europie... 1 32.40 PLN

Do koszyka:

Białe plamy 1. Reporterska Aukcja Zdarzeń

Stan: średni, zagięcia i przybrudzenia okładki, przybrudzenia brzegów bloku Rój, 1989 ISBN: 83-85049-02-9 str. 160 12x16,5 cm oprawa broszurowa
Białe plamy 1. Reporterska Aukcja Zdarzeń 1 4.90 PLN

Do koszyka:

Białe plamy 2. Reporterska Aukcja Zdarzeń

Stan: dobry, niewielkie przetarcia okładki, przybrudzenia brzegów bloku Rój, 1989 ISBN: 83-85049-03-7 str. 168 11,5x16 cm oprawa broszurowa
Białe plamy 2. Reporterska Aukcja Zdarzeń 1 5.00 PLN

Do koszyka:

Białe plamy 3. Reporterska Aukcja Zdarzeń

Stan: średni, zabrudzenia i zagięcia okładki, naddarcia kilku stron Rój, 1989 ISBN: 83-85049-05-3 str. 180 11,5x16 cm oprawa broszurowa
Białe plamy 3. Reporterska Aukcja Zdarzeń 1 4.20 PLN

Do koszyka:

Białe plamy 4. Reporterska Aukcja Zdarzeń

Stan: dobry, niewielkie przetarcia i przybrudzenia okładki, przybrudzenia brzegów bloku Rój, 1989 ISBN: 83-85049-07-X str. 176 11,5x16 cm oprawa...
Białe plamy 4. Reporterska Aukcja Zdarzeń 1 5.00 PLN

Do koszyka:



Szczególnie polecamy - historia

Demokratyczna geneza nacjonalizmu, Nikodem Bończa-Tomaszewski
Demokratyczna geneza nacjonalizmu, Nikodem Bończa-Tomaszewski
18.90 PLN  15.20 PLN
Oszczędzasz: 3.70 PLN