Habent sua fata libelli

hobby

 



Tytuł, opis [+] Okładka Ilość Cena

400 rad dla miłośników psów, Manfred Koch-Kostersitz

Stan: średni, przybrudzenia i zagięcia okładki, przybrudzenia brzegów bloku PWRiL, 1994 ISBN: 83-09-01065-6 str. 104 17x24 cm oprawa broszurowa
400 rad dla miłośników psów, Manfred Koch-Kostersitz 1 15.70 PLN

Do koszyka:

Akwarium w mieszkaniu, Stefan Kornobis

Stan: średni, przetarcia, zagięcia i przybrudzenia okładki, przybrudzenia brzegów bloku Poznańskie, 1986 ISBN: 83-210-0515 str. 128 20,5x14,5 cm...
Akwarium w mieszkaniu, Stefan Kornobis 1 8.90 PLN

Do koszyka:

Brydż, Andrzej Macieszczak, Janusz Mikke

Stan: średni, przybrudzenia, przetarcia i zagięcia okładki, przebarwienie grzbietu, Alfa, 1986 ISBN: 83-7001-062-8 str. 240 14,5x20 cm oprawa...
Brydż, Andrzej Macieszczak, Janusz Mikke 1 11.80 PLN

Do koszyka:

Chomik syryjski, Mirosław Huszcz

Stan: średni, przetarcia i zagięcia okładki, przybrudzenia brzegów bloku, zagięcia rogów stron Spółdzielcze, 1986 ISBN: 83-209-0469 str. 60 18,5x18...
Chomik syryjski, Mirosław Huszcz 1 4.50 PLN

Do koszyka:

Fotoamator, Roman Niemczyński

Stan: średni, przybrudzenia okładki, odręczna notatka z tyłu okładki, przybrudzenia brzegów bloku Naukowo-Techniczne, 1971 ISBN: brak str. 138...
Fotoamator, Roman Niemczyński 1 5.80 PLN

Do koszyka:

Fotoamator, Roman Niemczyński

Stan: średni, zagięcia, przetarcia i przybrudzenia okładki Wydawnictwo Przemysłu Lekkiego i Spożywczego, 1968 ISBN: brak str. 144 10,5x14 cm oprawa...
Fotoamator, Roman Niemczyński 1 5.40 PLN

Do koszyka:

Fotografowanie nie jest trudne, Jerzy Płażewski

Stan: średni, zagięcia i przebarwienia okładki, przybrudzenia brzegów bloku, pofałdowanie bloku, na wewnętrznej stronie tylnej okładki dedykacja...
Fotografowanie nie jest trudne, Jerzy Płażewski 1 15.70 PLN

Do koszyka:

Grzyby leśne, Andrzej Grzywacz, J. Carlos Nieto (ilustracje)

Stan: dobry, przebarwienia okładki i grzbietu PWRiL, 1988 ISBN: brak str. 288 14,5x20,5 cm oprawa broszurowa
Grzyby leśne, Andrzej Grzywacz, J. Carlos Nieto (ilustracje) 1 14.70 PLN

Do koszyka:

Jak wróżyć z kart. Samouczek, Juzma (opr.)

Stan: dostateczny, zagięcia i pomarszczenia okładki, przybrudzenia brzegów bloku, deformacja bloku Interlibro, 1992 ISBN: 83-85161-37-6 str. 144...
Jak wróżyć z kart. Samouczek, Juzma (opr.) 1 5.40 PLN

Do koszyka:

Kaprysy koloru w fotografii, Andrzej Voellnagel

Stan: średni, zagięcia i przebarwienia okładki, pęknięcie bloku WAiF, 1984 ISBN: 83-221-0189-9 str. 192 14x19,5 cm oprawa broszurowa
Kaprysy koloru w fotografii, Andrzej Voellnagel 1 14.20 PLN

Do koszyka:



Copyright © 2010 Zen Cart & ZenCart.pl Powered by Zen Cart Modified by ZenCart.pl