Habent sua fata libelli

horror

 



Tytuł, opis [+] Okładka Ilość Cena

Autostrada do piekła, H. M. Morrow

Stan: średni, zagięcia i przetarcia okładki, przybrudzenia brzegów bloku Phantom Press, 1992 ISBN: 83-7075-155-5 str. 288 12,5x19,5 cm oprawa...
Autostrada do piekła, H. M. Morrow 1 9.90 PLN

Do koszyka:

Christine. Tom II, Stephen King

Stan: średni, zagięcia i przetarcia okładki, przebarwienia części stron Amber, 1992 ISBN: 83-7082-018-2 str. 384 14,5x20,5 cm oprawa broszurowa
Christine. Tom II, Stephen King 1 7.20 PLN

Do koszyka:

Czarny anioł, Graham Masterton

Stan: średni, przybrudzenia i zagięcia okładki, przybrudzenia brzegów bloku, deformacja bloku Prima, 1999 ISBN: 83-7186-031-5 str. 288 12x19,5 cm...
Czarny anioł, Graham Masterton 1 9.40 PLN

Do koszyka:

Egzorcysta, William Peter Blatty

Stan: dobry, przetarcia i zagięcia okładki Civis-Press, 1990 ISBN: brak str. 328 11,5x16 cm oprawa broszurowa
Egzorcysta, William Peter Blatty 1 6.20 PLN

Do koszyka:

Fungus, Harry A. Knight

Stan: średni, zagięcia okładki, przybrudzenia brzegów bloku, zagięcia rogów stron Phantom Press, 1991 ISBN: 83-85276-16-5 str. 224 11x16 cm oprawa...
Fungus, Harry A. Knight 2 8.90 PLN

Do koszyka:

Kronika Blackstone 1. Oko za oko: lalka, John Saul

Stan: dobry, niewielkie zagięcia okładki, niewielkie przybrudzenia brzegów bloku Da Capo, 1997 ISBN: 83-7157-385-5 str. 128 12,5x19,5 cm oprawa...
Kronika Blackstone 1. Oko za oko: lalka, John Saul 1 8.40 PLN

Do koszyka:

Kronika Blackstone 2. Koło fortuny: medalion, John Saul

Stan: dobry, niewielkie zagięcia okładki Da Capo, 1997 ISBN: 83-7157-393-6 str. 128 12,5x19,5 cm oprawa broszurowa
Kronika Blackstone 2. Koło fortuny: medalion, John Saul 1 8.40 PLN

Do koszyka:

Kronika Blackstone 3. Z prochu w proch: smok, John Saul

Stan: dobry, niewielkie zagięcia i przetarcia okładki Da Capo, 1997 ISBN: 83-7157-370-7 str. 128 12,5x19,5 cm oprawa broszurowa
Kronika Blackstone 3. Z prochu w proch: smok, John Saul 1 8.40 PLN

Do koszyka:

Nekroskop 5. Roznosiciel, Brian Lumley

Stan: średni, zagięcia i przetarcia okładki, przybrudzenia brzegów bloku, przybrudzenia brzegów kilku stron Phantom Press, 1992 ISBN: 83-7075-118-0...
Nekroskop 5. Roznosiciel, Brian Lumley 1 9.90 PLN

Do koszyka:

Podpalaczka, Stephen King

Stan: średni, zagięcia okładki, przybrudzenia brzegów bloku, pofałdowania brzegów części stron, oderwana większa część ostatniej kartki Prószyński,...
Podpalaczka, Stephen King 1 8.90 PLN

Do koszyka:



Copyright © 2010 Zen Cart & ZenCart.pl Powered by Zen Cart Modified by ZenCart.pl