Habent sua fata libelli

komputery

 



Tytuł, opis [+] Okładka Ilość Cena

Archiwizatory PKPAK, PKZIP, NARC, LHARC, Andrzej Draus

Stan: dobry, przybrudzenia okładki PLJ, 1991 ISBN: 83-85190-09-0 str. 64 14,5x20,5 cm oprawa broszurowa
Archiwizatory PKPAK, PKZIP, NARC, LHARC, Andrzej Draus 1 5.20 PLN

Do koszyka:

Assembler 8086/8088/80286, Leo J. Scanlon

Stan: dobry, zagięcia i przetarcia okładki Intersoftland, 1992 ISBN: 83-85515-03-8 str. 270 16,5x23,5 cm oprawa broszurowa
Assembler 8086/8088/80286, Leo J. Scanlon 1 6.40 PLN

Do koszyka:

Borland Delphi dla niezaawansowanych, Rafał Przybyszewski

Stan: dobry, przybrudzenia brzegów bloku, brak dyskietki! Intersoftland, 1995 ISBN: 83-86389-86-9 str. 168 16,5x23,5 cm oprawa broszurowa
Borland Delphi dla niezaawansowanych, Rafał Przybyszewski 1 6.90 PLN

Do koszyka:

dBASE IV. Materiały referencyjne. System menu, praca zbiorowa

Stan: dobry, przetarcia okładki Help, 1991 ISBN: 83-85137-14-9 str. 141 14,5x20,5 cm oprawa broszurowa
dBASE IV. Materiały referencyjne. System menu, praca zbiorowa 1 4.80 PLN

Do koszyka:

dBase. FoxBase. Bazy danych, Tadeusz Mykowiecki

Stan: średni, przybrudzenia okładki, zgniecenie lewego górnego rogu bloku Naukowo-Techniczne, 1992 ISBN: 83-204-1345-1 str. 240 17x23,5 cm oprawa...
dBase. FoxBase. Bazy danych, Tadeusz Mykowiecki 1 8.90 PLN

Do koszyka:

Duży słownik informatyczny angielsko-polski, Jacek Szaniawski

Słownik zawiera ponad 31 000 haseł wraz z odpowiednikami polskimi. Jest przeznaczony dla szerokiego kręgu Czytelników zainteresowanych informatyką, a...
Duży słownik informatyczny angielsko-polski, Jacek Szaniawski 1 28.40 PLN

Do koszyka:

Edytory tekstów. Wiadomości podstawowe, Witold Sikorski

Stan: dobry, zagięcia i przetarcia okładki Mikom, 1991 ISBN: 83-900270-0-3 str. 72 14x20 cm oprawa broszurowa
Edytory tekstów. Wiadomości podstawowe, Witold Sikorski 1 4.80 PLN

Do koszyka:

Grafika Turbo. Od Turbo Pascala 4.0 do Turbo C 1.5, Jan Bielecki

Stan: bardzo dobry WKiŁ, 1989 ISBN: 83-206-0858-9 str. 303 16,5x24 cm oprawa broszurowa
Grafika Turbo. Od Turbo Pascala 4.0 do Turbo C 1.5, Jan Bielecki 1 8.90 PLN

Do koszyka:

Informatyka bez tajemnic. Część III. Programowanie...

Informatyka bez tajemnic. Część III. Programowanie mikrokomputerów, Zdzisław Nowakowski, Witold Sikorski Stan: dobry, przybrudzenia i przetarcia...
Informatyka bez tajemnic. Część III. Programowanie... 1 7.90 PLN

Do koszyka:

Instrukcja obsługi stacji dysków 1541, Andrzej Pawłowski

Stacja dysków elastycznych model 1541 to najprostsze i najbardziej wydajne urządzenie uzupełniające system Commodore 64 ze Wstępu Stan: dobry,...
Instrukcja obsługi stacji dysków 1541, Andrzej Pawłowski 1 7.20 PLN

Do koszyka:



Copyright © 2010 Zen Cart & ZenCart.pl Powered by Zen Cart Modified by ZenCart.pl