Habent sua fata libelli

przyroda, zwierzęta

 



Tytuł, opis [+] Okładka Ilość Cena

(Za)piski Wajraka, Adam Wajrak

Stan: średni, zagięcia i przybrudzenia okładki, przybrudzenia brzegów bloku Pusty Obłok, 1995 ISBN: 83-85041-72-9 str. 152 14,5x20,5 cm oprawa...
(Za)piski Wajraka, Adam Wajrak 1 24.70 PLN

Do koszyka:

400 rad dla miłośników psów, Manfred Koch-Kostersitz

Stan: średni, przybrudzenia i zagięcia okładki, przybrudzenia brzegów bloku PWRiL, 1994 ISBN: 83-09-01065-6 str. 104 17x24 cm oprawa broszurowa
400 rad dla miłośników psów, Manfred Koch-Kostersitz 1 15.70 PLN

Do koszyka:

Brzegi mórz, Charles Roux

Seria "Tajemnice zwierząt" Stan: bardzo dobry Dolnośląskie, 1990 ISBN: 83-7023-155-0 str. 52 22,5x28,5 cm oprawa twarda
Brzegi mórz, Charles Roux 1 8.40 PLN

Do koszyka:

Były sobie tchórze trzy..., Władysław Strojny

Seria "Z kamerą i notatnikiem wśród zwierząt" Stan: dobry, przybrudzenia okładki KAW, 1981 ISBN: brak str. 36 16,5x24 cm oprawa broszurowa
Były sobie tchórze trzy..., Władysław Strojny 1 8.40 PLN

Do koszyka:

Gady. Zwierzęta świata, Hanna Dobrowolska

Stan: dobry, zagięcia i niewielkie przetarcia obwoluty PWN, 1990 ISBN: 83-01-08483-9 str. 504 17,5x24 cm oprawa twarda w obwolucie
Gady. Zwierzęta świata, Hanna Dobrowolska 1 23.90 PLN

Do koszyka:

Grzyby leśne, Andrzej Grzywacz, J. Carlos Nieto (ilustracje)

Stan: dobry, przebarwienia okładki i grzbietu PWRiL, 1988 ISBN: brak str. 288 14,5x20,5 cm oprawa broszurowa
Grzyby leśne, Andrzej Grzywacz, J. Carlos Nieto (ilustracje) 1 14.70 PLN

Do koszyka:

Historia opuszczonego szałasu, Grey Owl

Stan: dobry, przetarcia okładki KAW, 1986 ISBN: 83-03-01393-9 str. 208 13x19,5 cm oprawa broszurowa
Historia opuszczonego szałasu, Grey Owl 1 14.90 PLN

Do koszyka:

I kudłate i łaciate, Maria Sołtyńska

Stan: dostateczny, przybrudzenia, zagięcia i przetarcia okładki, przybrudzenia brzegów bloku, częściowe pęknięcia bloku w kilku miejscach, na stronie...
I kudłate i łaciate, Maria Sołtyńska 1 6.20 PLN

Do koszyka:

Jak się zwycięża, Jan Żabiński

Stan: średni, zagięcia, przebarwienia i naddarcia okładki, ubytki grzbietu, zagięcia części stron Czytelnik, 1955 ISBN: brak str. 200 14,5x20,5 cm...
Jak się zwycięża, Jan Żabiński 1 12.70 PLN

Do koszyka:

Król tasmańskich stepów i inne opowieści ze świata...

Król tasmańskich stepów i inne opowieści ze świata ludzi i zwierząt, Andrzej Trepka Stan: dobry, przybrudzenia i przetarcia okładki Śląsk, 1982 ISBN:...
Król tasmańskich stepów i inne opowieści ze świata... 1 11.70 PLN

Do koszyka:



Copyright © 2010 Zen Cart & ZenCart.pl Powered by Zen Cart Modified by ZenCart.pl